Przejdź do treści

Q&AConsulting dla irlandzkiego inwestora – MONTI

Irlandzki deweloper – firma MONTI rozpoczęła współpracę z agencją Q&A Consulting. Agencja odpowiada za zbudowanie strategii komunikacji i realizację działań PR wokół nowoczesnego biurowca klasy A: Victoria Business Center. Współpraca w zakresie komunikacji poznańskiego biurowca jest pierwszym projektem prowadzonym dla Monti przez Q&A Consulting.

Współpraca agencji Q&A Consulting z MONTI obejmuje doradztwo w zakresie public relations i kreowanie wizerunku biurowca Victoria Business Center, który aktualnie przechodzi generalną przebudowę. Działania media relations mają na celu komunikowanie lokalizacji i nowoczesnego charakteru biurowca klasy A.

Firma MONTI, której siedziby znajdują się w Dublinie i Polsce, zajmuje się zarządzaniem aktywami. Do głównych obszarów jej działalności należy rozwój nieruchomości, zarządzanie finansowe, zarządzanie projektami i nieruchomościami oraz zarządzanie aktywami. Obecnie MONTI zarządza aktywami o łącznej wartości ponad 300mln Euro, a z miesiąca na miesiąc portfolio firmy nieustannie się powiększa. Polska jest dla irlandzkiej firmy obszarem nowych działań biznesowych. Swoje inwestycje w sektorze nieruchomości prowadzi zarówno w Poznaniu, Szczecinie jak i w Warszawie – oprócz tego, aktywnie szuka tu nowych możliwości rozwoju.

Agencja Q&AConsulting: PR Communication & Project Consulting powstała w 2001 roku, obecnie zatrudnia 12 osób. Agencja specjalizuje się w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem działań Public Relations, oferuje kompleksową obsługę w zakresie PR-u korporacyjnego i produktowego, investor relations i komunikacji wewnętrznej, a także ochrony inwestycji. Agencja przeprowadza również działania z zakresu konsultacji społecznych, prowadzi także działania e-PR, w tym social media.

Do klientów Q&AConsulting należą m.in. EDP Renevables Polska, Aurelian Oil & Gas, Kompania Piwowarska, The Lorenz Bahlsen Snack-World, Ball Packaging Europe, grupa CEDC, Neinver.