Karmimy Psiaki

Właśnie wystartowała pierwsza edycja akcji „Karmimy Psiaki”. To ogólnopolska inicjatywa, której celem jest zebranie karmy dla psiaków ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zabrzu.

Jej mechanizm jest bardzo prosty – każde 3 osoby, które przyłączą się do akcji to kolejny posiłek dla jednego z podopiecznych schroniska. Aby pomóc, wystarczy odwiedzić stronę www.karmimypsiaki.pl i wybrać psiaka, którego chce się nakarmić.

Poza możliwością zbierania posiłków strona zawiera również informacje o innych sposobach pomocy  – począwszy od zapewnienia psu nowego domu, poprzez wirtualną adopcję, po polecanie akcji wśród znajomych. Można na niej znaleźć także specjalne bannery do zamieszczenia na własnej stronie internetowej lub blogu.

Organizatorzy mają nadzieję, że internauci – tak aktywni w przypadku podobnych inicjatyw – także tym razem staną na wysokości zadania i poświęcając zaledwie kilka minut pomogą polepszyć los wielu psiaków z zabrzańskiego schroniska.

Patronem akcji jest Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami o/Zabrze. Więcej o akcji można dowiedzieć się na www.karmimypsiaki.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu