Przejdź do treści

Agencja Eura7 autorem nowego serwisu KOELNER S.A.

Eura7 zrealizowała nowy serwis internetowy dla KOELNER S.A. Serwis dzieli się na dwie części: korporacyjną i produktową.

KOELNER S.A. to firma oferująca innowacyjne rozwiązania z zakresu technik zamocowań, wykorzystywane między innymi w budownictwie, motoryzacji i przemyśle. Serwis www.koelner.pl dedykowany jest zarówno jej partnerom biznesowym i pracownikom, jak i podmiotom zainteresowanym produktami firmy. Dzięki wyodrębnieniu w serwisie dwóch stref, korporacyjnej i produktowej, jest on czytelny i pozwala łatwo znaleźć potrzebne informacje.

Oferta firmy KOELNER obejmuje ponad 15 tysięcy produktów oferowanych pod markami własnymi (KOELNER, RAWLPLUG, ŁF, GLOBUS, MODECO, MODECO EXPERT). W części produktowej serwisu www.koelner.pl zostały zaprezentowane i szczegółowo opisane zamocowania oferowane pod markami Koelner i Rawlplug (m.in. charakterystyka produktu, możliwe zastosowania, wskazówki montażowe). Znalezienie konkretnego rozwiązania ułatwia wyszukiwarka produktów. Serwis umożliwia także złożenie zapytania ofertowego drogą elektroniczną oraz zapoznanie się z aktualnymi nowościami, konkursami i promocjami.

W części korporacyjnej znajdują się informacje przydatne dla inwestorów, dostawców, partnerów oraz obecnych i potencjalnych pracowników firmy KOELNER. Ponadto, chętni do otrzymywania aktualnych informacji o firmie i jej ofercie, mogą poprzez stronę internetową zapisać się do subskrypcji newslettera.

Kolorystyka serwisu www.koelner.pl nawiązuje do kolorów logotypu KOELNER. Dominująca biel została przełamana czerwienią. Dzięki dużej ilości światłą strona jest przejrzysta i przyjazna dla użytkownika.

Za obsługę Klienta po stronie agencji odpowiadają Natalia Głąbik i Łukasz Wołek.