Avnet resellerem autoryzowanych szkoleń IBM

Avnet Sp. z o.o., największy na rynku polskim dystrybutor IBM z wartością dodaną, w ramach działalności Centrum Wiedzy Avnet został resellerem autoryzowanych szkoleń IBM. Z poziomu strony www.avnet.edu.pl można teraz zamawiać szkolenia oferowane przez IBM Polska, które odbywają się w Warszawie.

Sprzedaż autoryzowanych szkoleń IBM stanowi bardzo dobre uzupełnienie aktualnej oferty Centrum Wiedzy Avnet, w której już teraz znajduje się szeroki wachlarz szkoleń handlowych i technicznych oraz unikatowych warsztatów IBM umożliwiających Partnerom Handlowym firmy i ich klientom w pełni wykorzystywać możliwości produktów i rozwiązań oferowanych przez Avnet – mówi Aleksandra Patraszewska, Training Administrator, odpowiedzialna za prowadzenie i rozwój Centrum. Dzięki zawarciu umowy resellerskiej w zakresie szkoleń z IBM, jesteśmy w stanie przygotować kompleksowe oferty zawierające zarówno sprzęt, oprogramowanie jak i autoryzowane szkolenia organizowane w Centrum Edukacji IBM.

Centrum Wiedzy Avnet oferuje również możliwość podejcia do egzaminów IBM w ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Prometric.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu