Global Audit and Finance S.A. – Spółka zależna Danksa rozwija swoją działalność

17 maja 2011 roku Spółka Danks Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. zadebiutowała na rynku New Connect, pozyskując w ten sposób 1,7 miliona zł na dalszy rozwój i ekspansję.

„Core business” Emitenta to doradztwo w zakresie księgowości. Firma postawiła jednak na rozwój oferowanych usług i część środków pozyskanych w trakcie emisji przeznaczyła na przygotowanie nowego lokalu w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 4, w którym m.in. Spółka zależna Danksa – Global Audit and Finance S.A. (GAF) – świadczy usługi z zakresu pośrednictwa finansowego.

Od początku swojej działalności (od lipca 2011 roku) GAF koncentruje się na kompleksowej i specjalistycznej obsłudze podmiotów korporacyjnych w zakresie pośrednictwa finansowego, dostarczając swoim klientom produkt „szyty na miarę”, dopasowany do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Do końca 2011 roku GAF planuje osiągnąć przychód w wysokości 500 tysięcy zł przy rentowności 20%.

Działalność Spółki zależnej nie stanowi konkurencji dla Danksa, a wręcz jest uzupełnieniem usług oferowanych przez Emitenta, co w dobie kryzysu może przyczynić się do umocnienia pozycji firmy na rynku. Obecnie GAF przygotowuje się do debiutu na rynku New Connect, który planowany jest na koniec 2011 roku.

New Web PR

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu