Delecta rozda 100 tys. złotych w loterii „Słodki Smak wygranej!”

Tagi:

Od 7 listopada do 23 grudnia br. potrwa nowa promocja konsumencka deserów Delecty. W puli do wygrania jest ponad 100 tys. złotych w gotówce.

Mechanizm loterii jest bardzo prosty – wystarczy zakupić jedno opakowanie Dużego Budyniu lub Galaretki Delecta o dowolnym smaku oraz dokonać prawidłowego zgłoszenia SMS-em, wraz z podaniem numeru paragonu. Codziennie losowana będzie jedna nagroda o wartości 1000 zł, a raz – w każdym miesiącu trwania promocji – nagroda główna w wysokości 25 tys. zł. Łączna pula nagród sięga ponad 100 tys. złotych. Podstawą do odebrania nagrody będzie przedłożenie dowodu zakupu produktu.

Promocja ma charakter ogólnopolski, a jej zasady zostały zakomunikowane na opakowaniach deserów, biorących udział w loterii, oraz na materiałach POS – plakatach i toperach, przygotowanych dla punktów sprzedaży. Mechanizm promocji oraz grafikę ogłoszeń opracowała łódzka agencja Smolar, która odpowiada także za prawidłowy przebieg loterii.

Celem zaplanowanych działań jest wzrost rotacji deserów Delecty w kluczowym okresie sprzedażowym – poprzedzającym Boże Narodzenie. Kategoria deserów jest jednym z głównych segmentów rynku, na którym operuje Delecta. Udziały marki w tej kategorii wynoszą aktualnie 15,5%, co daje Delekcie 3 pozycję. W okresie przedświątecznym odnotowywany jest wzrost popytu, wynikający z faktu szerszego stosowania budyniów i galaretek, nie tylko jako samodzielnych deserów, ale także dodatków do świątecznych deserów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu