„Zapytaj Harriet” nowy serial na antenie Polonii 1

Pod koniec października zagości na antenie Polonii 1 nowy, amerykański serial komediowy „Zapytaj Harriet” (Ask Harriet).

„Zapytaj Harriet” to opowieść o młodym i ambitnym dziennikarzu, który zawsze marzył o własnej rubryce w renomowanej gazecie. Chciał głosić męski punkt widzenia w magazynie dla kobiet. Niestety nie odniósł sukcesu w zawodzie jako mężczyzna. Wpadł więc na szalony pomysł zmiany płci. Pewnego dnia w makijażu i perfekcyjnie przygotowanym stroju z peruką na głowie wciela się w nową postać… tak właśnie powstaje Sylvia Coco, która zaczyna prowadzić kultowy kącik porad sercowych. W rolę głównego bohatera wciela się Anthony Tyler Quinn. W serialu zobaczymy również znanego z „Seksu w wielkim mieście” Willie Garson grającego tam przyjaciela Carrie Bradshaw.

Emisja premierowych odcinków od 31 października 2011, od poniedziałku do piątku o godzinie 22:00. Emisja powtórkowa odcinków od 1 listopada 2011 (pon.-pt. g. 06:35).

„W dalszym ciągu rozwijamy naszą ofertę programową w kierunku pozycji z gatunków lubianych przez kobiety (komedia, musical, romans, dramat). Po sukcesie serialu „A życie kołem się toczy” postanowiliśmy nadal budować nasza ramówkę w oparciu o popularne, amerykańskie seriale. „Zapytaj Harriet” to ciekawa propozycja dla naszej grupy docelowej (25-45 kobiety), ze względu na interesującą fabułę zawierającą damsko-męskie wątki. Z pewnością nie jest to ostatnia tego typu propozycja, która będzie miała na celu umacnianie kobiecego charakteru naszego kanału” -mówi David Podhajski, dyrektor programowy Polonii 1.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu