Zamawianie jedzenia przez Zumi.pl

Największy w Polsce serwis umożliwiający zamawianie jedzenia online współpracuje z ponad 950 restauracjami. To efekt niewiele ponad pół rocznych działań Restaurant Partner Polska Sp. z o.o.

We wrześniu Spółka nawiązała współpracę z lokalizatorem internetowym Zumi.pl, należącym do Grupy Onet.

Dzięki współpracę klienci Zumi mogą bezpośrednio zamawiać jedzenie Online przez ten serwis. Wizytówki restauracji też są wzbogacone co cieszy nasze współpracujące restauracje – komentuje Lech Kaniuk.

Dzięki współpracy to Zumi ma unikatową aplikację do swojego serwisu, a restauracje więcej zamówień. Współpraca bardzo korzystna. Ta współpraca już wzbudziła zainteresowanie wśród innych portali. Nie tylko lokalizatorów. Do końca roku kolejne portale i lokalizatory wdrożą aplikację PizzaPortal.pl na żywo w swoich serwisach.

Wchodząc na Polski rynek zaledwie 300 restauracji miało coś zbliżonego do systemu zamawiania jedzenie Online. Dzisiaj dzięki PizzaPortal.pl jej partnerów około 1000 restauracji ma system zamawiania jedzenie Online i tysiące polaków co dziennie korzysta z możliwości. I co dziennie kolejne restauracje i kolejni użytkownicy przekonywają się do wygodnej i szybkiej formy zamawiania jedzenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu