Weltbild ponownie wybiera Green House

Przez kolejne cztery i pół roku Weltbild Polska Sp. z o.o., największa firma wysyłkowa w Polsce, będzie najemcą biurowca Green House w Warszawie. Obiekt od lat jest „bestsellerem” europejskiej firmy deweloperskiej Liebrecht & wooD.

W gronie najemców biurowca Green House co najmniej do połowy 2016 roku pozostanie Weltbild Polska Sp. z o.o., powstały z połączenia firm Weltbild i Świat Książki, sklep internetowy ze ścisłej czołówki e-commerce i drugi największy sprzedawca książek w Polsce na rynku detalicznym.

Weltbild Polska Sp. z o.o. zajmuje 2 451 m2 brutto w mającym 3 251 m2 powierzchni biurowcu Green House. Należący do Liebrecht & wooD obiekt jest w całości wynajęty.

– Jesteśmy dumni, że tak duża i prężnie działająca firma po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem. To potwierdza słuszność naszej strategii, której podstawą jest utrzymywanie długofalowych relacji z partnerami – mówi Marc Lebbe, członek zarządu Liebrecht & wooD.

Green House to trzykondygnacyjny biurowiec zlokalizowany przy ulicy Hankiewicza 2 w Warszawie. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, architektura dobrze wpisująca się w charakter Ochoty oraz staranne zarządzanie przez firmę WeCare od dawna są gwarantami sukcesu komercyjnego budynku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu