Przejdź do treści

Poleć za darmo do jednego z 21 miast w Europie – wygraj bilety w konkursie

Bilety lotnicze w dwie strony dla dwóch osób na dowolnej trasie z Wrocławia liniami Ryanair można wygrać w nowym konkursie portalu latamyzWROclawia.pl oraz irlandzkiego przewoźnika Ryanair. Konkurs zorganizowany jest z okazji otwarcia pierwszej bazy Ryanaira w Polsce.

Już 28 marca 2012 zainauguruje działalność pierwsza baza Ryanaira w Polsce. Co to oznacza dla Wrocławian? Przede wszystkim sześć nowych kierunków: Bournemouth, Kreta, Malmö, Malta, Paryż oraz Wenecja. Na te, jak i na pozostałe 15 kierunków, można wygrać bilet dla dwóch osób w nowym konkursie  portalu latamyzWROclawia.pl. Cieszymy się, że Wrocław stanie się naszą pierwszą bazą w Polsce. Od Wrocławia rozpoczynaliśmy swoją obecność w Polsce i tutaj rozpoczynamy  nasz kolejny etap obecności na polskim rynku. Od marca ruszy sześć nwoych połączeń – mówi Katarzyna Gaborec, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na rynek Europy Środkowej i Wschodniej w Ryanair. – Mam nadzieję, że nowe kierunki zdobędą uznanie w oczach naszych klientów  – dodaje.

Konkurs, w którym można wygrać darmowe bilety, odbywa się na łamach portalu latamyzWROclawia.pl i trwa do 20 listopada br. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy nadesłać zdjęcie obrazujące skojarzenia z nowo otwartymi kierunkami. – Liczę na dużą dawkę kreatywności Czytelników. Liczy się pomysłowość, a technika wykonania zdjęcia schodzi na dalszy plan.  – mówi Paweł Osieka, wydawca serwisu latamyzWROclawia.pl

Vouchery na bilety będzie można wykorzystać do końca czerwca przyszłego roku.

Dodatkowe informacje i regulamin konkursu jest dostępny w portalu latamyzWROclawia.pl

Rozkład lotów Ryanaira oraz kierunki lotów można sprawdzić na stronie http://www.Ryanair.com/pl