Nowa twarz Mokate

Grupa Mokate, podpisała kontrakt reklamowy z Justyną Steczkowską. Wizerunek piosenkarki ma podkreślać niepowtarzalny smak i jakość produktów tej marki.

– Będziemy stopniować napięcie – podkreśla Sylwia Mokrysz, z zarządu MOKATE SA. – Nasza oferta jest tak szeroko, że bez wątpienia wykorzystamy ową szczególną „radość życia i tajemniczość”, z jaką kojarzy się nam wszystkim Justyna Steczkowska. Nie zapominamy tez o drugiej twarzy artystki – dodaje. – Wszak Justyna – to pełna wdzięku, temperamentu i kobiecej elegancji, atrakcyjna, zdecydowana i pewna siebie kobieta.

Grupa Mokate będzie wykorzystywać twarz artystki we wszystkich formach promocji starannie wyselekcjonowanego zestawu swoich produktów.  Czas trwania, zakres i wartość umowy zostały objęte tajemnicą handlową.

Kolejne etapy i efekty współpracy artystki z jednym z największych na w naszej części Europy producentem herbat, kaw będziemy poznawać stopniowo.

– To będzie wspólna wyprawa w przestrzeń i czas. Zaskakująca zwrotami i stylizacjami, jestem przekonana, że nikt, kto raz zobaczy i raz spróbuje nie przejdzie obok nas obojętnie – podsumowuje Sylwia Mokrysz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu