MK100 – Mikrofon zewnętrzny do lustrzanek cyfrowych i kamer video już w ofercie Hähnel

Z przyjemnością informujemy, że oferta Hähnel została rozszerzona o nowy produkt! Mikrofon zewnętrzny MK100 został zaprojektowany z myślą o współpracy z lustrzankami cyfrowymi, kamerami video i urządzeniami rejestrującymi dźwięk. System Low Cut, w który został wyposażony, redukuje szumy tła i inne niepożądane dźwięki o niskiej częstotliwości, utrudniające uzyskanie oczekiwanego wyniku nagrania.

Mikrofony wbudowane w aparaty i kamery często nie dają możliwości nagrania dobrej jakości dźwięku, przez co powstałe w ten sposób filmy nie zadowalają większości użytkowników. Uwiecznienie wyjątkowych i niepowtarzalnych chwil jest ważne dla każdego, dlatego aby ułatwić i udoskonalić ich jakość, warto sięgnąć po dostępny na rynku mikrofon zewnętrzny Hähnel – MK100. Dzięki niemu uzyskany dźwięk będzie wysokiej, pożądanej jakości, a wszystkie zakłócenia zostaną zniwelowane do minimum. Model MK100 jest mocowany za pomocą Adaptera Gorącej Stopki, który jest również wyposażony w gwint 1/4”, umożliwiający przykręcenie mikrofonu do statywu. Optymalną głośność nagrywanego dźwięku zapewniają trzy ustawienia Level Control, z kolei zasilanie, dwie baterie AAA, które wystarczają na ponad 100 godzin użytkowania.

Dodatkowym wyposażeniem jest uchwyt do mikrofonu, 8-metrowy kabel przedłużający, pozwalający na swobodne manewry podczas nagrywania i osłona Dead Cat, eliminująca dźwięki zakłócające typu: wiatr lub ruch uliczny.

Mikrofon zewnętrzny do lustrzanek cyfrowych i kamer video jest już dostępny w naszym magazynie.

Sugerowana cena detaliczna to 499zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu