Przejdź do treści

Księgarnia Internetowa Kraina Książek ma 15 lat

Kraina Książek – internetowa księgarnia książek zagranicznych – kończy 15 lat. To jeden z niewielu polskich sklepów internetowych działających nieprzerwanie tak długo.

Z tej okazji księgarnia przygotowała atrakcyjne promocje. Przez 15 dni, od 1. do 15. listopada każdy z ponad 5 milionów produktów w sklepie oferowany jest z urodzinowym 15% rabatem. A dodatkowo, wszystkie zamówienia o wartości ponad 40 zł wysyłane są bezpłatnie przesyłką kurierską.

Kraina Książek zaczęła swoją działalność pod koniec 1996 roku oferując możliwość kupienia przez Internet ok. 100 tytułów dwóch wrocławskich wydawnictw. Od 1999 roku zajmuje się sprzedażą książek sprowadzanych z zagranicy.

Obecnie współpracuje z największymi hurtowaniami książek w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech, jak również bezpośrednio z wydawcami. Specjalne oprogramowanie porównuje dostępność i ceny książek z różnych źródeł, dzięki czemu oferta na stronie jest zgodna ze stanami magazynowymi dostawców. Klienci to doceniają. W konsumenckim portalu Sklepy24.pl Kraina Książek ma ponad 1400 pozytywnych opinii.