Przejdź do treści

Hydrobudowa 9 SA – trzydziesty klient serwisowy Hicron

Z końcem września 2011 roku spółka HICRON, specjalizująca się we wdrożeniach, rozwoju i outsourcingu SAP ERP, podpisała umowę z firmą Hydrobudowa 9 SA na realizację usług serwisu aplikacyjnego systemu SAP oraz prac rozwojowych.

Na mocy podpisanej umowy zespół konsultantów serwisowych HICRON wspiera pracowników firmy Hydrobudowa 9 w bieżącej obsłudze wszystkich wdrożonych w firmie modułów systemu SAP ERP: rachunkowości finansowej, środków trwałych i kontrolingu (FI, FI-AA, CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM), HR oraz administracji SAP (Basis).

W kontrakcie przedstawiciele HICRON i Hydrobudowa 9 SA określili czasy reakcji oraz napraw zgłaszanych problemów i usterek. W ramach współpracy, oprócz wsparcia aplikacyjnego SAP ERP, konsultanci HICRON oferują klientowi usługi rozwoju systemu w obszarze konsultingowym i programistycznym, a także organizację kompleksowych szkoleń z obsługi SAP.

„Hydrobudowa 9 SA jest już trzydziestą firmą, która powierzyła nam opiekę nad systemem SAP” – mówi Agnieszka Werbińska, Menedżer Działu Serwisowego HICRON. „Rosnące zainteresowanie naszymi usługami, zwłaszcza tak dużych firm jak Grupa MAN, AmRest czy Kulczyk Pon Investment, jest dla mnie najlepszym dowodem na to, że nasza oferta celnie trafia w potrzeby klientów SAP. Staramy się ją więc tym bardziej dostosować do ich wymagań: obsługujemy firmy także w późno popołudniowych godzinach i elastycznie podchodzimy do warunków SLA. Co warte podkreślenia, oprócz serwisu SAP, świadczymy także usługi wsparcia dla aplikacji JAVA, planując rozszerzenie zakresu także o inne rozwiązania IT.” – wyjaśnia.