Zapłać swoją kartą PayPass i odbierz nagrodę w salonie W. Kruk

1 listopada rusza promocja Buy&Get, która ucieszy wszystkich miłośników pięknej biżuterii. Każdy, kto w salonie jubilerskim W. Kruk zapłaci kartą zbliżeniową w technologii MasterCard PayPass za zakupy przekraczające 100 zł, otrzyma voucher prezentowy o wartości 50 zł.

Biżuteria to najpiękniejszy prezent dla wyjątkowej osoby. Eleganckie zegarki, błyszczące kolczyki i przyciągające wzrok pierścionki, należą do chętnie wybieranych i przyjmowanych upominków. Wśród klientów salonów jubilerskich W. Kruk nie brakuje pasjonatów wyjątkowej biżuterii, a nowa odsłona promocji MasterCard PayPass Buy&Get pozwoli im wzbogacić już posiadane zbiory.

Voucher prezentowy o wartości 50 zł czeka na każdego, kto w jednym z salonów marki dokona płatności zbliżeniowej kartą MasterCard PayPass lub Maestro PayPass na kwotę powyżej 100 zł.

Bon można zrealizować we wszystkich salonach W.Kruk w całej Polsce. Promocja potrwa od 1 listopada do 31 grudnia 2011 roku.

Akcja będzie wspierana kampanią internetową oraz materiałami BTL: w salonach W. Kruk i bankach pojawią się plakaty, ulotki i standy.

Technologia MasterCard PayPass zawsze pozwala na dokonywanie płatności w sposób zbliżeniowy, bez względu na kwotę. Transakcje do 50 złotych nie muszą być potwierdzane kodem PIN. Jeżeli płatność przekracza kwotę 50 PLN, transakcja dalej odbywa sie w sposób zbliżeniowy i dodatkowo jest potwierdzana PIN-em. Technologia PayPass to nie tylko karty, ale również: zegarki, breloczki czy naklejki.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu