Wykup pakiet, a dostaniesz telewizor, notebooka lub tablet

Tagi:

Czy Inotel zaskakuje ofertą swoich abonentów? Nowa propozycja tego wielkopolskiego operatora zdecydowanie pozwala sądzić, że tak. Teraz wykupując pakiet usług, nowi i dotychczasowi klienci dostają do wyboru – netbook, telewizor lub tablet marki Samsung.

Konkurencyjność na rynku usług telekomunikacyjnych rośnie. To dobra wiadomość dla abonentów, którzy mogą przebierać wśród coraz atrakcyjniejszych finansowo i programowo ofert. Ta, która proponowana jest przez wielkopolskiego Inotela to Trójpak Gadżet. Na czym polega?

Przy wykupie pakietu usług składającego się z telewizyjnego pakietu cyfrowego, pakietu filmowego, 100-megowego Internetu stacjonarnego, Internetu mobilnego oraz telefonu z pakietem 500 darmowych minut każdy klient – nowy i dotychczasowy – może otrzymać wybrany „gadżet” w specjalnie obniżonej, promocyjnej cenie. Zdecydować się można na komputer przenośny typu notebook – Samsung N150, telewizor – Samsung LE32D550 lub Tablet Samsung Galaxy.

A jak rozkładają się koszty abonamentu? To w sumie 199 zł/m-c, choć patrząc na niskie ceny każdego z elementów pakietu, oferta jest konkurencyjna – szczególnie że w skład tak skonfigurowanego zestawu wchodzi dodatkowy „gadżet”.

Jak podaje operator, promocja trwa od piątku 28 października 2011 roku do końca roku lub wyczerpania zapasów.

Źródło: www.inotel.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu