Poduszka BIO MOORE – zdrowy sen i aromatyczna wygoda bez śladów alergii

Firma PerDormire – włoski producent najwyższej jakości materacy i poduszek wprowadził na polski rynek nowość – poduszkę Bio Moore. Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy cenią sobie terapeutyczne właściwości poduszek, wygodę oraz zdrowy, głęboki sen, ale także dla osób cierpiących na wszelkie dolegliwości alergiczne.

Najistotniejszą cechą poduszki jest jej wnętrze, które wyprodukowane zostało z tzw. bio leniwej pianki, zawierającej czyste, naturalne oleje. Dopasowuje się ona do głowy i szyi podpierając je bez nacisku. Pozwala to unikać bólu głowy spowodowanego niewłaściwą pozycją. Poduszka Bio Moore jest neutralna pod względem alergicznym i co istotne nie stwarza warunków do życia dla roztoczy.

Wewnętrzny pokrowiec poduszki wykonany został ze 100% bawełny. Pokrowiec zewnętrzny uszyty jest także ze 100 % bawełny ale to nie wszystko – zawiera on miliony mikrokapsułek o aromaterapeutycznym działaniu. Wspomniane kapsułki wypełnione są aromatycznymi esencjami, które uwalniają się podczas kontaktu z ciałem użytkownika odświeżając sypialnię i zapewniając nam przyjemny sen. Sugerowana cena poduszki wynosi 249 zł.

www.PerDormire.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu