Nowa kolekcja oprawek okularowych Belutti Jelly Eyewear

Marka Belutti zaprezentowała nową kolekcję oprawek okularowych Belutti Jelly Eyewear. Ultralekkie i elastyczne oprawki, wykonane są ze specjalnego materiału – grilamidu. Kolekcja Belutti Jelly Eyewear to siedem modeli dostępnych w 21 różnych kombinacjach kolorystycznych.

Belutti Jelly Eyewear przeznaczone są zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Każda oprawka to połączenie dwóch najmodniejszych kolorów sezonu: od mocnego pomarańczu, poprzez ciemną fuksję, po bardziej klasyczny granat. Oprawki Belutti Jelly Eyewear to unikalny design i zestawienie odważnych kolorów, które pozwolą każdemu na odrobinę ekstrawagancji.

Belutti Jelly Eyewear to kolekcja przeznaczona dla osób podążających za najnowszymi trendami. Swoją elastyczność i znikomą wagę, jedyne 14g, zawdzięczają wykonaniu z giętkiego i wyjątkowo lekkiego grilamidu. Siedem modeli, dostępnych w trzech różnych kolorach, tworzy kolekcje 21 oprawek. Każda oprawka charakteryzuje się inną barwą zausznika i frontu, co powoduje niezwykłe ożywienie na twarzy i przykuwa uwagę. Nowa kolekcja to kształty zarówno prostokątne jak i zaokrąglone, które pasują do każdego typu urody.

„Projektując kolekcję Belutti Jelly Eyewear staraliśmy się stworzyć modele dla osób w każdym przedziale wiekowym. Proponujemy kolory zarówno odważne i ekstrawaganckie, jak i klasyczne, biznesowe” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

W tych okularach będziesz czuć się wyjątkowo!

Oprawki są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych w całej Polsce. Sugerowana cena oprawek to 369 zł. Więcej informacji na stronie www.belutti.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu