Nagroda za Najlepszy Program Partnerski dla iBard24

19 października 2011 roku w Warszawie, miała miejsce gala organizowana przez wydawnictwo ITR, wydawcę magazynów „IT Reseller” oraz „Cyfrowa Polska”. Podczas wydarzenia wręczono nagrody za Najlepsze Programy Partnerskie, a wśród nagrodzonych znalazł się Program Partnerski iBard24, który został wyróżniony za wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz innowacyjność rozwiązania.

W wydarzeniu uczestniczyło około 150 przedstawicieli firm z branży IT. Wśród laureatów znalazły się m.in. firmy: Comarch, ACER, FUJITSU, IBM, DELL oraz RICOH. W konkursie na Najlepszy Program Partnerski oceniano jakość zgłoszonych programów oraz opinie firm w nich uczestniczących.

– To ważne nagrody, ponieważ to samo środowisko resellerskie najpierw wybrało spośród siebie najciekawsze programy partnerskie dostępne na rynku, a następnie zadecydowało o wyróżnieniach i nagrodach – mówi Beata Tallar-Zakrzewska, redaktor naczelna magazynu „IT Reseller”.

Program Partnerski iBard24 został stworzony w 2010 roku i szybko zdobył popularność oraz uznanie kilkuset firm współpracujących z Comarch.

– W partnerach drzemie ogromny potencjał. To dzięki nim iBard24 zabezpiecza dane już ponad 6000 polskich przedsiębiorstw. Każda firma w Polsce zasługuje na posiadanie bezpiecznych kopii zapasowych w niezależnej lokalizacji. Razem z naszymi partnerami każdego dnia jesteśmy bliżej osiągnięcia tego celu – mówi Paweł Regiec, dyrektor sprzedaży iComarch24.

Partner iBard24 otrzymuje dostęp do własnego panelu administracyjnego, gdzie może swobodnie zarządzać kontami swoich klientów – zakładać je, przedłużać ich ważność oraz zmieniać ich pojemność. Wszystko odbywa się online, co dodatkowo zwiększa komfort pracy. Dzięki panelowi administratora partner nie jest zależny od Comarch i nie musi czekać na zrealizowanie zamówienia lub wypłacenie prowizji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu