Marka ActiveJet kolejny raz wyróżniona tytułem „Najlepszy program partnerski 2011”

Już po raz drugi cykliczne promocje produktów ActiveJet zostały nagrodzone w renomowanym konkursie magazynu ITReseller dedykowanego najlepszym na rynku programom partnerskim.

Konkurs odbywa się co roku, a o przyznaniu nagród decydują sami resellerzy. W głosowaniu wybierają oni najciekawsze programy partnerskie, a następnie decydują o ich wyróżnieniach. Laureaci konkursu biorą udział w uroczystej gali organizowanej przez redakcję magazynu ITReseller.

– Bardzo cieszy przyznanie marce ActiveJet kolejny raz tej nagrody. Jest ona dla nas wyjątkowo cenna, ponieważ przyznana przez resellerów, czyli najważniejszych odbiorców działań, które prowadzimy w kanale sprzedaży. Wyróżnienie jest potwierdzeniem uznania dla całokształtu projektów jakie stale kierujemy do tej grupy, a także motywacją do kolejnych działań mających na celu dalszy rozwój prowadzonej komunikacji marketingowej – komentuje Rafał Ornowski, Dyrektor Marki ActiveJet w ACTION S.A.

Firma przywiązuje istotną rolę do indywidualnych kontaktów z partnerami oferując im rozmaite formy współpracy, a także szkolenia i cykliczne spotkania z przedstawicielami produktów marki ActiveJet. Poza tym, programy partnerskie ActiveJet to także atrakcyjne konkursy, w których można wygrać skutery, rowery, quady, telewizory, notebooki, aparaty i wiele innych cennych nagród.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu