Land Rover 4×4 Freelander Active Trophy zakończony

Zakończyła się tegoroczna edycja 4×4 Freelander Active Trophy, imprezy dla miłośników jazdy terenowej i ekstremalnych przygód. Ostatnie spotkanie odbyło się pod Poznaniem i przyciągnęło najliczniejszą grupę uczestników. Organizatorem off-roadowych zawodów był magazyn Auto Świat 4×4, a patronował mu Land Rover Polska.

W weekend 14-16 października 2011 w okolicach Poznania odbyła się trzecia i ostatnia edycja spotkań w ramach imprezy „4×4 Freelander Active Trophy”. Poznański zlot fanów off-roadu okazał się najpopularniejszy, bowiem pojawiła się na nim rekordowa liczba uczestników. Organizatorem imprezy był magazyn Auto Świat 4×4, a partnerem m.in. firma Land Rover Polska, która zapewniała uczestnikom pomoc i wsparcie na trasie.

„Tegoroczne spotkania w ramach 4×4 Freelander Active Trophy były bardzo udane. Miłośnicy off-roadu mogli uczestniczyć w wielu ekscytujących zadaniach i sprawdzić swoje umiejętności. Przy okazji mieliśmy okazję przetestować samochody marki Land Rover, które doskonale się sprawdziły” – powiedział Przemysław Szafrański, Brand Manager Land Rover.

„4×4 Freelander Active Trophy” to cykl spotkań dla wszystkich kierowców kochających sportową rywalizację w ekstremalnych warunkach. Tegoroczna edycja składała się z trzech spotkań: pierwsze w stylu militarnych odbyło się pod Łodzią, kolejne na wzniesieniach Jury Krakowsko-Częstochowskiej pod hasłem survival. Trzecie, ostatnie spotkanie w stricte off-roadowym klimacie odbyło się w okolicach Poznania. Podczas zawodów uczestnicy musieli wciągnąć Land Rovera na wzniesienie, zbudować most czy przejść próbę „odwróconej kierownicy”. Była to edycja z rekordową frekwencją, co stanowiło doskonałe podsumowanie tegorocznej imprezy Freelander Active Trophy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu