Gary Vaynerchuk prelegentem na Forum IAB

Forum IAB, to coroczna konferencja organizowana przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Każda jej edycja przyciąga przedstawicieli branży interaktywnej oraz marketerów światowej sławy prelegentami. Tegorocznym gościem specjalnym imprezy będzie Gary Vaynerchuk, który połączy się na żywo z uczestnikami konferencji.

Gary Vaynerchuk to ekspert w dziedzinie mediów społecznościowych, wideobloger oraz autor książek poświęconych branży social media. Potęgę E-Commerce dostrzegł już w 1997 roku zakładając internetowy sklep z winami. W ciągu kilku lat jego sklep zyskał miano kultowego, a roczne obroty liczone są obecnie w dziesiątkach milionów dolarów.

Vaynerchuk to częsty gość największych stacji telewizyjnych i radiowych, jest również właścicielem agencji VaynerMedia, doradzającej największym światowym korporacjom.

Jego ostatnia książka „Thank you economy”, wydania w kwietniu tego roku, będzie tematem przewodnim jego wystąpienia. Prelekcja jest przewidziana pierwszego dnia Forum IAB. W tym czasie Vaynerchuk przeprowadzi dla uczestników prelekcję na żywo z Nowego Jorku.

– Gary Veynerchuk to światowej sławy specjalista mediów społecznościowych, a jego wystąpienia to prawdziwe show – powiedział Jarosław Sobolewski, dyrektor generalny IAB Polska. – Forum IAB słynie już z tego, że prelegentami są najbardziej gorące nazwiska w branży. Tak samo jest także tym razem, a zapowiedziane prelekcja Gary’ego to najlepszy ku temu przykład – dodał Sobolewski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu