Digital One wygrała przetarg na obsługę Polkomtela w obszarze ofert – „Plus dla Firm” i „Pus Internet”

Digital One wygrała przetarg i rozpoczyna współpracę z Polkomtel SA. Agencja będzie odpowiedzialna za doradztwo i opracowywanie strategii, oraz implementację konkretnych rozwiązań w obszarach m.in. projektów www i kampanii e-reklamowych.

Umowa Polkomtela z agencją została podpisana na czas nieokreślony. Digital One będzie odpowiedzialna przede wszystkim za prowadzenie komunikacji internetowej dla dwóch linii biznesowych Polkomtel SA – „Plus dla Firm” i „Plus Internet”. W zakresie prac agencji znajdą się m.in. doradztwo strategiczne, wdrażanie nowych projektów internetowych czy analiza internetowych działań konkurencji. Digital One zajmie się także opracowywaniem koncepcji i realizacją kampanii e-reklamowych oraz doradztwem w zakresie ich planowania, wykonywaniem aplikacji, jak również przygotowywaniem i przeprowadzaniem konkursów.

„Plus dla Firm” to linia biznesowa z ofertą Polkomtela skierowaną do małych firm. „Plus Internet” to z kolei oferta dostępu do Internetu oferowana przez Polkomtel w różnych technologiach.

Digital One (www.digitalone.pl) to jedna z najstarszych na polskim rynku agencji interaktywnych. Działa od 11 lat. Specjalizuje się w efektywnym wykorzystywaniu Internetu do realizowania celów biznesowych największych brandów. Kluczowe kompetencje Digital One to planowanie strategii komunikacji marek w nowych mediach oraz wspieranie procesów sprzedażowych online.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu