20 proc. rabatu na 20-lecie Humansoft

To już ostatnie tygodnie wyjątkowej promocji cenowej na produkty firmy Humansoft. Klienci chcący nabyć lub zaktualizować oprogramowanie tej radomskiej firmy powinny jak najszybciej skontaktować się z działem handlowym lub partnerem biznesowym Humansoft.

W tym roku firma Humansoft świętuje Jubileusz 20-lecia istnienia na polskim rynku. Chcąc podzielić się tym doniosłym wydarzeniem, Humansoft przygotował specjalną ofertę dla Klientów „20 proc. rabatu na 20-lecie Humansoft.” Choć promocja miała trwać do połowy roku, to ze względu na duże zainteresowanie, firma zdecydowała się przedłużyć ją do końca br. Jubileuszową ofertą objęte są systemy humansoft HermesSQL, oprogramowanie ERP dla dużych i średnich przedsiębiorstw, oraz dedykowany małym i średnim firmom humansoft Corax. Promocja upoważnia do zakupu wszystkich modułów i licencji klienckich. Rabat czeka też na obecnych Klientów, użytkowników systemów: humansoft HermesPro, humansoft HermesStandard, humansoft hermesMałaFirma oraz humansoft Corax, migrujących do najnowszych linii systemów humansoft HermesSQL i humansoft Corax). Jest tym większy, im Klient dłużej korzysta z rozwiązań Humansoft – dodatkowy 1 proc. za każdy rok współpracy.

Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie naszą ofertą. Zdajemy sobie sprawę, że mamy trudne czasy kryzysu, tym bardziej musimy elastycznie reagować na potrzeby Klientów, a Jubileusz 20-lecia Firmy to doskonała okazja na budowanie wizerunku i pozycji rynkowej – powiedział Tomasz Fidos Prezes Rady Nadzorczej Humansoft.

Zdobywane od 1991 r. doświadczenie Humansoft w tworzeniu aplikacji biznesowych gwarantuje dostarczanie sprawdzonego, funkcjonalnego i wydajnego oprogramowania. Szybkie tempo rozwoju gospodarki powoduje wzrost zapotrzebowania na coraz bardziej złożoną i zaawansowaną funkcjonalność programów. Dlatego Humansoft sukcesywnie rozwija poszczególne linie produktów dostarczając najnowszych rozwiązań stosowanych we współczesnym biznesie.

Obecnie w ofercie Humansoft znajduje się cała gama produktów, począwszy od małego i prostego programu dla niewielkich firm, poprzez systemy rozbudowane funkcjonalnie i technologicznie, które są w stanie sprostać najbardziej ambitnym i wymagającym przedsiębiorstwom.

Więcej szczegółów na stronie http://www.humansoft.pl/hsql_promocje.html

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu