Trudny teren i problemy z autem – załoga OFF-ROAD Rally Team walczy z przeciwnościami na trasie RMF Marocco Challenge

Załoga OFF-ROAD PL Rally Team już od czterech dni walczy w pustynnym wyścigu RMF Marocco Challenge. Mimo że spora część ze startujących załóg, w składzie których mamy wielu celebrytów, nie ma przesadnie dużego doświadczenia w typowo rajdowej jeździe, organizatorzy postanowili nie obniżać poprzeczki, przygotowując naprawdę trudną, zwłaszcza nawigacyjnie trasę, która częściowo pokrywa się z tą, którą zawodnicy pokonywali w zeszłym roku.

Długie odcinki (każdego dnia do przejechania jest ponad 300 km) w połączeniu z niesprzyjającymi warunkami pogodowymi, z pewnością nie rozpieszczają zawodników. Ulewne deszcze i błoto to warunki, które zaskoczyły wszystkich. Reprezentujący redakcję OFF-ROAD PL i Magazyn 4×4 – Marek Janaszkiewicz oraz Grzegorz Surowiec, mimo dobrego przygotowania i dużej dawki doświadczenia, mogą poskarżyć się na sporego pecha w tym sezonie. RMF Marocco Challenge nie przełamał złej passy i zawodnicy OFF-ROAD PL Rally Team zmagają się z usterkami.

Grzegorz Surowiec – pilot: Samochód OFF-ROAD PL Rally Team choć dzielny, niestety awarie go nie oszczędzają. Przez trzy dni złapaliśmy już sześć kapci. Na twardym podłożu największe problemy mamy z kołami – felgi się krzywią i rozcinają opony. Mamy jednak nadzieję, że kryzys zostanie zażegnany, a nam uda się jeszcze powalczyć.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu