Nowe osoby w zespole AdTotal

Dział sprzedaży AdTotal został wzmocniony przez trzech nowych Accountów – Karolinę Grzechnik, Pawła Groszka oraz Marcina Łacha. Cała trójka odpowiada za rozwój biznesu w  obrębie sieci reklamowej AdTotal oraz portalu Wirtualna Polska.

Karolina Grzechnik do AdTotal przeszła z ARBOinteractive / BizOn Media. Swoją karierę w branży reklamowej rozpoczęła w Lester S.A. Grzechnik jest absolwentką europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie interesuje się polityką i muzyką.

Paweł Groszek dołączył do zespołu AdTotal po rozstaniu z Performance Media, gdzie był specjalistą ds. reklamy w wyszukiwarkach. Swoją przygodę z reklamą zaczął od pracy w Noble Bank. W czasie wolnym zajmuje się słuchaniem muzyki, grą na perkusji oraz czyta książki science-fiction.

Marcin Łach, zanim zaczął pracę w AdTotal, był specjalistą ds. Kancelarii Prawnych w Wolters Kluwer Polska. Wcześniej zajmował się m.in. sprzedażą oraz obsługą klientów indywidualnych i inwestycyjnych w J.W. Construction. Jego pasją jest lotnictwo cywilne oraz fotografia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu