Przejdź do treści

Film „Sea Rex 3D” zdobywcą Oskara filmowego Wildlife

Koprodukcja IMAX i 3D Entertainment Distribution nagrodzona w prestiżowym Hole Wildlife Jackson Film Festival 2011

„Sea Rex 3D” – koprodukcja IMAX® i 3D Entertainment Distribution – triumfował podczas międzynarodowego festiwalu Hole Wildlife Jackson Film Festival 2011! Tytuł zdobył nagrodę w kategorii Najlepszy Program Nauk o Ziemi! „Sea Rex 3D” zwycięsko wyszedł z rywalizacji, dzięki mistrzowskiemu połączeniu nauki z rozrywką. Film można oglądać w kinach IMAX® na całym świecie. W Polsce. „Sea Rex 3D” jest dostępny dla grup szkolnych na specjalne zamówienie!

Hole Wildlife Jackson Film Festival 2011, określany mianem „Oskarów filmowych Wildlife”, skupia ekspertów w dziedzinie nauki, nowych technologii i mediów z całego świata. Niekwestionowanym faworytem tegorocznego festiwalu był „Sea Rex 3D”, wyprodukowany przez IMAX® i 3D Entertainment Distribution! Film podbił serca widzów w 29 krajach, w tym na kluczowych rynkach, takich jak Kanada, Chiny, Meksyk, Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Dania, Polska, Rosja, Japonia, Tajwan czy Australia.

„Sea Rex 3D” rzuca światło na niezwykły, prehistoryczny, podwodny świat i zamieszkujące go olbrzymie stworzenia, które 20 milionów lat przed dinozaurami rządziły na kuli ziemskiej. Widzowie wyruszą na spotkanie z najbardziej zjawiskowymi istotami wszechczasów, wypływającymi wprost z gigantycznego ekranu Orange IMAX. „Sea Rex 3D. Podróż do prehistorycznego świata” to film, który – bazując na idealnie zrównoważonych elementach edukacji i rozrywki – skutecznie zaznajamia widza z prehistorycznym światem.

„Sea Rex 3D” można oglądać w sieci kin Orange IMAX® w całej Polsce. Film jest dostępny dla grup szkolnych na specjalne zamówienie! Pełna lista kin znajduje się na stronie: www.cinema-city.pl.