Decathlon i PanMedia Western dla fanów sportu w zimie

Ruszyła handlowa akcja Decathlonu „Uprawiam sport w zimie”. Zakupem i planowaniem mediów zajął się dom mediowy PanMedia Western. Założeniem działań jest przygotowanie klientów do komfortowego uprawiania sportu na powietrzu mimo coraz niższych temperatur jak również zachęcenia ich do wizyt i ruchu w halach sportowych, klubach fitnessach, na pływalniach.

Grupa docelowa „Uprawiam sport w zimie” to dorośli i dzieci, którzy nie chcą rezygnować ze sportu w zimie.

Media wykorzystane w kampanii to Telewizja, Magazyny, Radio, Internet, Outdoor.

Komunikacja  w  TV ( spot 15”) kierowana będzie do dorosłych mężczyzn i będzie promować  produkt Underwear Kipsta ( w terminie 21.010-06.11). Promocja wybranych produktów zaprezentowana zostanie w spotach radiowych (głównie RMF FM i lokalne stacje radiowe).  Akcja handlowa sieci Decathlon pojawi się również na łamach magazynów Runner’s World, Magazyn Futbol, Four Four Two oraz Piłka Nożna.

Komunikacja online  komunikacja obejmuje różnego rodzaju strony sportowe i geotargetowane serwisy ogólnopolskie. Całość działań wesprą działania w wyszukiwarce Google.

Kampania znajdzie się również na stałych tablicach outdoorowych (stały pakiet roczny) w miastach, w których Decathlon ma swoje sklepy.

Kreację przygotowuje Agencja Reklamowa Garmont.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu