Przejdź do treści

CIN&CIN Polish Cup 2011

Już po raz piąty za sprawą CIN&CIN Polish Cup Międzynarodowego Turnieju Tańca Towarzyskiego Warszawa stanie się światową stolicą tej dyscypliny. 12 i 13 listopada w Hotelu Hilton zobaczymy rywalizację najlepszych polskich i zagranicznych par tanecznych oraz widowiskową część artystyczną.

Motywem przewodnim tegorocznych gal wieczornych będzie splendor Fabryki Snów i magia filmu. CIN&CIN zadba o prawdziwie hollywoodzką oprawę wydarzenia.

CIN&CIN Polish Cup to jedna z największych imprez tanecznych, która na stałe wpisała się w kalendarium najważniejszych wydarzeń w stolicy. Dzięki CIN&CIN, który już po raz piąty zaangażował się w organizację przedsięwzięcia, turniej cieszy się sławą jednego z najbardziej prestiżowych. Jego unikalny charakter polega na tym, że łączy zmagania taneczne z widowiskową częścią artystyczną, będącą niezapomnianym przeżyciem dla oglądających. Impreza niezmiennie kojarzy się z gracją, pasją, pięknem i splendorem, dlatego odbywa się pod szyldem win musujących CIN&CIN, dedykowanych niezależnym, pewnym siebie kobietom, które wyróżnia klasa i styl.

Współzawodnictwo par tanecznych podczas CIN&CIN Polish Cup co roku budzi wielkie emocje. Czy reprezentantom Polski uda się tym razem pokonać konkurencję z zagranicy? Minioną edycję wygrali: Alina Imrekova i Valentin Voronov z Rosji, którzy byli najlepsi w tańcach latynoamerykańskich oraz Tania Kehlet i Emanuel Valeri, reprezentujący Danię, którzy triumfowali w standardzie. W programie imprezy znajdą się turnieje par Dorosłych i Seniorów: IDSF International Open Standard, IDSF Open Latin oraz IDSF Senior I Open Standard. Eliminacje odbędą się również w kategoriach par dziecięcych, juniorskich oraz młodzieżowych. W międzynarodowym gronie sędziów, którzy będą oceniać zmagania zawodników, zasiądzie m.in.: znana z programu ,,Taniec z Gwiazdami” jurorka Iwona Pavlović.

Tegoroczna edycja nawiązywać będzie do świata filmu. Podczas gal wieczornych zostaną rozdane ,,Oscary Tańca”. Atmosferę Fabryki Snów przybliżą gwiazdy, fotoreporterzy, limuzyny i sobowtóry sław ekranu. Szampański nastrój zapewni CIN&CIN.

Gale wieczorne poprowadzi m.in. Edyta Herbuś. Stefano Terrazzino – dyrektor artystyczny turnieju czuwać będzie nad jego oprawą i zatańczy w mistrzowskiej parze z Pauliną Biernat. Zobaczymy występy znanych tancerzy ,,Tańca z Gwiazdami” w choreografii Agustina Egurroli. Zaśpiewają finalistki programu ,,Mam Talent” Kasia Sochacka i Sabina Jeszka.

CIN & CIN Polish Cup 2011 to dwudniowe, międzynarodowe święto tańca towarzyskiego i widowiskowe wydarzenie medialne. Odwiedź świat CIN&CIN.

Bilety i informacje na: cincinpolishcup.pl i ebilet.pl

Sponsor główny: CIN&CIN

Sponsorzy: Hotel Hilton Warszawa, Wezyr Holidays

Partnerzy: OperaClub, Trias, ebilet, Holmes Place, Peggy Sage, Organique, Statuetkiszklane.pl, Pepsi, J.A. Baczewski Vodka Monopolowa

Organizator: Showdance Events