Aplikacja Petra Systems w Black Red White

Największy polski producent oprogramowania na platformy mobilne przygotował aplikacje dla Black Red White. Rozwiązanie Petra Systems dedykowane jest pracownikom oraz klientom sieci meblowej, korzystającym z urządzeń z systemem iOS i Android.

Coraz więcej firm usługowych oraz handlowych widzi konieczność wprowadzenia do swojej działalności rozwiązań opartych o urządzenia mobilne, takie jak smatfony i tablety. Na skorzystanie z nowego kanału komunikacji, jaki powstał wraz z rozwojem zaawansowanych technologii zdecydowała się międzynarodowa sieć sprzedaży mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz Black Red White. Aplikację dla BRW przygotowali specjaliści z Petra Systems.

Aplikacja dostępna jest dla urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem iOS i Android w dwóch bliźniaczo podobnych wersjach. Wersja Enterprise dla pracowników salonów BRW oraz wersja dla klientów, dostępna wkrótce do pobrania za darmo za pośrednictwem App Store i Android Market.

Aplikacja pracuje w trybie on-line lub off-line (po pobraniu katalogu na dysk) i składa się z sześciu ekranów głównych – aktualności, katalog, koszyk, wyszukiwarka, multimedia i ustawienia. Aplikacja zainstalowana na iPad’ach wyposażonych w produkowany przez Weedo SA Gimmick (uchwyt ułatwiający trzymanie iPada w jednej ręce, zabezpieczający przed jego upuszczeniem [więcej informacji: www.i-4U.co]) ułatwi sprzedawcom przyjmowanie zamówień klientów, a w przyszłości pozwoli na składanie przez klientów zamówień przez Internet.

Coraz szybciej zbliżamy się do zakończenia pierwszego etapu projektu. Aplikacja jest na chwilę obecną testowana przez firmę Black Red White i niebawem powinna trafić do pierwszych użytkowników – Mirosław Fabryczny – Prezes Zarządu Petra Systems Sp. z o.o. i Weedo SA

Dodatkowo Petra Systems dostarczy Black Red White rozwiązania informatyczne, które pozwolą rozszerzyć zakres działania aplikacji o codzienne informowanie sklepów o stanach magazynowych mebli w ich hurtowniach oraz składania zamówień w systemie B2B.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu