Nowy Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej w Grupie Żywiec

Magdalena Brzezińska objęła stanowisko Kierownika ds. Komunikacji Wewnętrznej w Dziale Spraw Korporacyjnych piwnego potentata. Do jej obowiązków będzie należało budowanie i skuteczna realizacja strategii komunikacji wewnętrznej we wszystkich spółkach Grupy Żywiec.

Magdalena Brzezińska (wcześniej Magdalena Majek) jest związana z branżą PR od blisko 10 lat. Zanim dołączyła do producenta m. in. Żywca i Warki, pracowała w jednej z największych agencji PR – Euro RSCG Sensors – gdzie przez kilka lat kierowała zespołem specjalizującym się w komunikacji korporacyjnej, CSR i employer branding.

Magdalena jest autorką wielu skutecznych strategii i programów PR oraz komunikacji wewnętrznej dla firm z sektora finansowego, transportowego, energetycznego i FMCG. Realizowane przez nią kampanie skierowane do pracowników zostały dwukrotnie wyróżnione nagrodą Złotego Spinacza w 2009 i 2010 r. w konkursie organizowanym przez Związek Firm Public Relations. Prowadziła również szkolenia z zakresu komunikacji korporacyjnej m.in. we współpracy z Institute for International Research oraz Francuską Izbą Przemysłowo-Handlową.  Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu