Przejdź do treści

Microsoft przyznał nagrodę ACTION Centrum Edukacyjnemu

24 października br. ACTION Centrum Edukacyjne na konferencji partnerów Microsoft zdobyło wyróżnienie Partnera Roku 20111 w kategorii ośrodków szkoleniowych. To kolejny dowód na to, że ACTION Centrum Edukacyjne oferuje klientom szeroki zakres profesjonalnych programów dydaktycznych.

Microsoft to jeden z największych producentów oprogramowania na świecie. Popularność produktów tej firmy powoduje ogromne zapotrzebowanie na fachową wiedzę na ich temat. Centrum Edukacyjne ACTION posiada w ofercie pełną gamę autoryzowanych szkoleń i egzaminów firmy Microsoft. Nagroda Microsoft „2011 Partner Of The Year Learning Center” przyznawana jest każdego roku dla najlepszego ośrodka szkoleniowego Microsoft w Polsce w oparciu o m.in. największą liczbę autoryzowanych szkoleń i egzaminów certyfikujących Microsoft przeprowadzanych w danym okresie przez ośrodki szkoleniowe.

– Cieszę się, że Microsoft docenia potencjał ACTION Centrum Edukacyjnego. To dla nas ogromny zaszczyt, ale również motywacja do dalszego działania, aby stale się rozwijać i świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie – mówi Edward Wojtysiak, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

ACTION Centrum Edukacyjne oferuje szkolenia autoryzowane, autorskie i konsultacje z zakresu różnorodnych dziedzin informatyki. Kształci osoby związane z branżą informatyczną i pomaga w uzyskaniu międzynarodowych certyfikatów zawodowych dzięki ośrodkom egzaminacyjnym firm Prometric oraz Pearson VUE. ACTION Centrum Edukacyjne jest aktualnie największym centrum szkoleniowym Microsoft w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W roku fiskalnym Microsoft 2011 z samej oferty autoryzowanych szkoleń Microsoft skorzystało ponad 2 500 studentów. Jesteśmy również największym w Polsce ośrodkiem egzaminacyjnym firmy Prometric. Oferujemy szkolenia komercyjne oraz szkolenia dofinansowane z środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Nasze ośrodki szkoleniowe znajdują się w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy i Sopocie. Dzięki mobilnym salom szkoleniowym i laboratoriom dostarczanym w oparciu o infrastrukturę Cloud nasze szkolenia mogą być realizowane na obszarze całej Polski.