System CRM on-line inFirma.pl został wyróżniony przez portal Webhosting.pl

Portal technologii internetowych Webhosting.pl sprawdził 7 najpopularniejszych polskich systemów CRM online. Wśród nich znalazł się również system inFirma.pl, który jako jedyny otrzymał wyróżnienie „Wybór redakcji Webhosting.pl” oraz najwyższą ocenę spośród wszystkich badanych systemów – 9/10.

Pełny tekst badania można przeczytać pod adresem:

http://webhosting.pl/7.najlepszych.polskich.systemow.CRM.dla.malej.firmy.dystrybuowanych.w.modelu.SaaS

CRM online czyli system relacji z klientami, to coraz popularniejsza grupa oprogramowania, o czym świadczy obfitość tego typu oprogramowania na polskim rynku IT.

Spośród badanych systemów najlepiej wypadła inFirma.pl, która, mimo fazy beta, zyskała lepszy wynik niż inne istniejące już od dłuższego czasu systemy.

Zdaniem redakcji Webhosting.pl „aplikacja wygląda bardzo ładnie i nowocześnie. Zaimplementowano tutaj ciekawe zestawy menu. Szybko okazuje się, że inFirma to zaawansowane narzędzie, po którym jednak cały czas porusza się szybko i intuicyjnie.

W programie zawarto m.in. moduły takie jak: Firmy, Kontakty, Zadania, Finanse, Wiadomości czy Raporty. Pod względem liczby modułów inFirma wypada bardzo dobrze na tle konkurencji.

inFirma to rozbudowany CRM, przyda się zwłaszcza w większych firmach, ale i te małe będą zadowolone z możliwości, które daje program… Za szybkość działania, atrakcyjny interfejs i wyczerpujący wachlarz opcji – inFirma otrzymuje od nas wyróżnienie redakcji Webhosting.pl”.

inFirma.pl to system CRM online dla przedsiębiorstw, które pragną ograniczyć koszty działalności, sprawniej organizować pracę, mieć możliwość szybkiej kontroli i wyższą efektywność ekonomiczną firmy. Celem systemu inFirma jest tania i łatwa informatyzacja dla małych i średnich przedsiębiorstw.

W systemie inFirma.pl każdy z użytkowników może posiadać odmienne uprawnienia do określonych funkcjonalności, których system posiada bardzo wiele, m.in.:

  • zarządzanie kontrahentami i klientami oraz osobami kontaktowymi,
  • bardzo pomocny system tematów realizowanych z danymi firmami,
  • zadania i wiadomości pomiędzy użytkownikami,
  • możliwość generowania, przechowywania i odczytywania dokumentów, maili i innych ważnych plików,
  • zarządzanie kosztami i przychodami wraz z terminami płatności oraz przyporządkowaniem tych finansów do
  • konkretnych tematów czy firm,
  • bogata, ale i łatwa konfiguracja systemu,
  • obszerna wyszukiwarka.

Podczas tworzenia systemu inFirma.pl czerpano z Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Jest to sprawdzony system, który przyniósł niejednej firmie spore korzyści.

Aktualnie powstaje nowa wersja systemu inFirma.pl, w której będzie możliwość integracji z kontami pocztowymi. Wkrótce też zniknie dopisek beta.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu