Sferis dołączył do najemców Gemini Park Tarnów

SFERIS, ogólnopolska sieć oferująca mobilne technologie otworzyła w sobotę 22 października 2011 swój salon sprzedaży w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings. Lokal zajął powierzchnię blisko 50 mkw. Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada zarządca centrum – GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting.

To kolejny topowy salon naszej sieci, w którym prezentujemy najnowsze technologie oraz modele sprzętu komputerowego ukazującego się na polskim rynku – mówi Mariusz Mróz, Dyrektor Operacyjny SFERIS. Na kolejną naszą lokalizację wybraliśmy Gemini Park Tarnów ponieważ to prestiżowe centrum handlowe, największe w tym regionie. Tarnów jest wpisany w nasz plan rozwoju, a otwarcie salonu jest kolejnym krokiem realizacji naszej strategii –dodaje M.Mróz.

Sferis w swojej ofercie posiada zarówno użyteczne rozwiązania kierowane dla całych rodzin do stosowania na co dzień, jak i nowoczesne technologie dedykowane menadżerom i biznesmenom z małych przedsiębiorstw. Oferta salonu Sferis odpowiada na potrzeby tych, którzy szczególnie cenią aktywny tryb życia. Firma obecna jest na rynku od 1992 roku, a na terenie całego kraju działa obecnie 70 salonów sprzedaży oraz 60 stoisk typu wyspa ulokowanych w centrach handlowych. Na koniec roku liczba punktów sprzedaży planowana jest na blisko 200 (obecnie 130).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu