Przejdź do treści

Galeria Książki na Targach Książki w Krakowie

W dniach od 3 do 6 listopada w Krakowie odbędzie się 15. edycja Targów Książki. Wśród wystawców nie zabraknie także Wydawnictwa Galeria Książki.

Targi te od lat gromadzą miłośników słowa pisanego. Można podczas nich nie tylko zakupić książki w atrakcyjnych cenach, ale także spotkać się z pisarzami. Każdy z wydawców przygotowuje specjalne oferty by gromadzić wokół siebie licznych czytelników.

W ofercie Wydawnictwa Galeria Książki można odnaleźć bestsellery autorów takich, jak Trudi Canavan czy Rick Riordan. Książki te niezmiennie zajmują czołowe pozycje w rankingach zarówno w Polsce jak i na świecie. Oferta wydawnictwa skierowana jest głównie do młodzieży. Wciąż rosnące zainteresowanie chociażby przygodami Percy’ego Jackson’a, głównego bohatera powieści Ricka Riordana, zaprzecza przeświadczeniu jakoby współczesne młode pokolenie stroniło od czytania. Młodzi nie tylko z chęcią sięgają po książki, ale też zainspirowani nimi tworzą własne opowiadania, które publikują na blogu dotyczącym twórczości Riordana.

Wydawnictwo Galeria Książki dla swoich sympatyków przygotowało 10 wejściówek na Targi Książki w Krakowie, które zostaną rozlosowane wśród internautów zarejestrowanych na blogu http://rickriordan.pl/.