Wakacje w jaskini znajdziesz w otoWakacje.pl

Od dziś, dzięki współpracy z firmą Belvilla, w serwisie otoWakacje.pl znaleźć można unikalne ogłoszenia wynajmu domów. Użytkownicy będą mieli dostęp do kilkunastu tysięcy ofert z 20 krajów Europy. Luksusowe wille, wiejskie chaty, łodzie, latarnie morskie – każdy znajdzie tu obiekt, w którym spędzi oryginalne, niezapomniane wakacje.

Lista partnerów serwisu otoWakacje.pl powiększyła się o jednego z największych europejskich graczy na rynku domów wakacyjnych – Belvilla. Teraz wśród ofert dostępnych na stronach serwisu otoWakacje.pl internauci znajdą ogłoszenia wynajmu niezwykle oryginalnych domów, w których spędzić będą mogli niezapomniany urlop. Wybierać mogą spośród kilkunastu tysięcy ofert. Są wśród nich zarówno luksusowe apartamenty w centrach europejskich metropolii, jak i wiejskie chaty na odosobnieniu. W ofercie Belvilla pomysł na wakacje znajdzie każdy, nawet najbardziej wymagający turysta – na gości czekają niekonwencjonalne lokalizacje, jak na przykład zamki, jaskinie, łodzie mieszkalne, młyny, czy latarnie morskie.

– Współpraca z Belvilla to kolejny krok w kierunku poszerzenia oferty serwisu otoWakacje.pl i zapewnienia jego użytkownikom dostępu do najbardziej atrakcyjnych propozycji urlopowych. Chcemy dostarczać internautom inspiracji do niezapomnianego wypoczynku, a domy oferowane przez Belvilla z pewnością taki zapewnią – mówi Katarzyna Nowaczyk, dyrektor serwisu otoWakacje.pl. – Ponad 30-letnie doświadczenie Belvilla na rynku wynajmu domów wakacyjnych przekłada się na wysoki standard usług, dzięki czemu mamy pewność, że udostępniamy naszym użytkownikom produkt najwyższej jakości.

Luksus? Ceny wynajmu zaczynają się już od 300 euro za tydzień korzystania z całego obiektu. To, w przypadku gdy na urlop wybieramy się całą rodziną lub większą grupą przyjaciół, czyni ofertę niezwykle atrakcyjną. W zamian otrzymujemy pełną prywatność i niezależność oraz swobodę korzystania ze wszystkich udogodnień. W każdej chwili istnieje możliwość kontaktu z właścicielem, administratorem lub infolinią Belvilla.

Odpowiedni obiekt pomoże znaleźć prosta w obsłudze, intuicyjna wyszukiwarka serwisu otoWakacje.pl, uwzględniająca preferowaną lokalizację, datę wyjazdu, długość pobytu oraz liczbę osób. Oferty Belvilla znaleźć będzie można w nowej kategorii „domy wakacyjne”. Wybór ułatwi szczegółowy opis oraz zdjęcia znajdujące się przy każdym domu. Rezerwacja konkretnego obiektu odbywać będzie się bezpośrednio na otoWakacje.pl. To dla użytkowników nowość, bowiem do tej pory nie mieli możliwości rezerwacji usług turystycznych za pośrednictwem serwisu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu