Rusza promocja MasterCard i CallPay – zapłać mniej za bilet komunikacji miejskiej

Już 24 października 2011 roku startuje wyjątkowa promocja MasterCard i CallPay „CallPay – wygodniej i taniej”. Na wszystkie osoby korzystające w nowoczesny sposób z komunikacji miejskiej i kolejowej czeka zwrot 50% ceny zakupionego biletu.

W promocji „CallPay – wygodniej i taniej” może wziąć udział każdy, kto posiada kartę debetową lub kredytową MasterCard lub debetową kartę Maestro®, zarejestrowaną w systemie CallPay. Aby skorzystać z promocji i otrzymać 50% upustu na wybrany przez siebie bilet komunikacji miejskiej wystarczy zapłacić za dowolny bilet w systemie CallPay. Bonusy będą przyznawane od 24 października 2011 roku do 31 grudnia 2011 roku lub do wyczerpania ich całkowitej wartości.

Regulamin promocji jest dostępny w siedzibie organizatora oraz na stronie www.callpay.pl

Płatności CallPay są realizowane z wykorzystaniem telefonu komórkowego w dowolnej sieci. Aby kupić bilet pasażer dzwoni na odpowiedni numer telefonu, odpowiadający określonemu rodzajowi biletu. Podczas połączenia wybiera rodzaj obowiązującej go ulgi. W przypadku kontroli pasażer dzwoni pod podany przez kontrolera numer i natychmiast otrzymuje wiadomość SMS z potwierdzeniem kupna biletu, do okazania kontrolerowi.

„Rozwiązanie oferowane wspólnie z naszym partnerem CallPay jest idealne dla pasażerów, którzy są zabiegani i nie chcą tracić cennego czasu na szukanie drobnych. Teraz, dzięki kartom MasterCard i Maestro zarejestrowanym w systemie CallPay oraz telefonowi komórkowemu użytkownicy komunikacji miejskiej i kolejowej mogą zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, sprawiając, że podróż staje się wygodna. CallPay to nasz kolejny partner, obok obecnych uPaid i mPay, z którymi wspólnie promujemy usługi mobilne MasterCard Mobile” – mówi Michał Skowronek, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

Współpraca z CallPay jest kolejną w ramach promocji płatności mobilnych MasterCard Mobile w Polsce. Obecnie wykorzystując karty w technologii MasterCard można dokonywać płatności internetowych i mobilnych w uPaid oraz mPay (doładowując telefon, płacąc za bilety miejskie, parkowanie i rachunki). Bilety komunikacji miejskiej można również zakupić poprzez system mPay, gdzie w ramach promocji jej uczestnik ma szansę uzyskać do 50% zwrotu za zakup biletu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu