Pieniądze za kreatywność – konkurs dla Klientów SMS365.PL

SMS365.PL, firma zajmująca się udzielaniem szybkich pożyczek, zorganizowała dla swoich Klientów konkurs, w którym mogą oni wygrać atrakcyjne nagrody pieniężne. Będą one przyznawane filmom i zdjęciom, które w najciekawszy sposób zilustrują, na jaki cel uczestnik konkursu chciałby przeznaczyć wygraną.

Od października firma SMS365.PL prowadzi konkurs „Warto mieć kasę na swoje marzenia”, w którym uczestnicy walczą o atrakcyjne nagrody pieniężne, ufundowane przez organizatora. Aby wziąć udział w zabawie, należy film lub fotografię, ilustrujące cel, na który nagroda będzie przeznaczona, przesłać za pomocą specjalnej aplikacji na fanpage’u firmy na portalu Facebook lub poprzez stronę SMS365.PL. Pierwsi zwycięzcy już cieszą się gotówką, którą otrzymali od organizatorów za swoje prace.

Konkurs, który zorganizowaliśmy, cieszy się niezwykłą popularnością wśród naszych Klientów. Odnotowaliśmy wiele zgłoszeń, z których znaczna większość w sposób nietypowy i zabawny prezentuje cele, na jakie chcą przeznaczyć wygraną uczestnicy zabawy – mówi Ewelina Fastyn, kierownik sprzedaży w SMS365.PL. Dotychczas najbardziej spodobał się nam film pt. „Bez ramy”. To niemal trzyminutowe dzieło, w którym autor na różne sposoby podkreśla zalety roweru. Oczywiście film ten zdobył najwyższą nagrodę – kończy Ewelina Fastyn.

Obsługą konkursu zajmuje się krakowska agencja Eura7. W konkursie wygrać można 200 zł, 310 zł i 620 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu