Nowy sklep z biżuterią diva w Szczecinie

Biżuteria diva poszerza swoją sieć sklepów o kolejne atrakcyjne lokalizacje w polskich miastach. 20 października otworzyła drugi sklep w Szczecinie, tym razem w centrum Handlowym Galaxy.

20 października został otwarty kolejny sklep z modną biżuterią diva w C.H. Galaxy w Szczecinie. W związku z otwarciem nowego sklepu dla klientów przygotowano niespodzianki. Chętni na zakupy mogą liczyć na 20% zniżkę. Pierwszy sklep diva w Szczecinie powstał w drugiej połowie 2010 roku, w Centrum Handlowym Turzyn.

„Po biżuterię diva sięga coraz więcej Polek, dlatego stale powiększamy sieć sklepów. W województwie zachodniopomorskim mamy już jeden sklep w Szczecinie, ale ze względu na duże zainteresowanie naszą ofertą otwieramy kolejny” – mówi Peter Bohn, General Director marki diva w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Biżuteria diva to australijska marka fast fashion, która posiada ponad 4000 sklepów na całym świecie. Pracują dla niej najlepsi projektanci z Londynu, współpracujący z sieciami sklepów odzieżowych takich, jak Top Shop czy Dorothy Perkins. Diva dostarcza różnorodne ozdoby, regularnie wprowadzając do sklepów nowe kolekcje biżuterii, w najmodniejszych trendach sezonu, na krótki okres czasu.

Więcej informacji znaleźć można na stronie www.divaworld.com

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu