Nowa kobieca moda w Blue City

Na poziomie „0” CH Blue City, tuż za sklepem Marks&Spencer tworzy się powoli mały kącik dla kobiet z modą z różnych krajów. Fashion Island przoduje we włoskich, japońskich i koreańskich projektantach, Katrin prezentuje modę prosto w francuskich ulic, a Primo Piano łączy włoski szyk z rodzimą fantazją.

Fashion Island to najnowsze, wprowadzone na rynek na początku października, autorskie projekty takich marek jak Rinascimento, Angela Davis czy Stella Reach. W ofercie butiku są także ręcznie produkowane, modelujące sylwetkę jeansy. Uzupełnieniem kolekcji są buty i torby renomowanych włoskich marek, w tym propozycje marki Hegos. Butik proponuje paniom kreacje zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

W ofercie salonu Katrin znajdują się kolekcje takich firm francuskich jak: Etinacelle, Yuka, Etoile du Monde, Philippe Carat, Patouchka. Na kolekcje składają się: linia codzienna, do pracy i wieczorowa oraz nakrycia wierzchnie.

Primo Piano – trzeci butik w pobliżu proponuje najnowsze, limitowane kolekcje dobierane przez włoskiego stylistę, a także kolekcje tworzone przez młodych polskich projektantów. Klientki ubiorą się tu na ważne wyjścia, do pracy oraz na niezobowiązujący rodzinny obiad.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu