Przejdź do treści

Końcówki serii telefonów komórkowych w nowym dziale Outlet (End Of Life) sklepu mobile2.pl

Należący do giełdowej spółki Eurotel sklep internetowy mobile2.pl – zajmujący się sprzedażą telefonów komórkowych, tabletów, telewizji na kartę i mobilnych akcesoriów – uruchomił dział Outlet (End Of Life).

Dostępne są w nim już telefony marek: LG, Nokia, Samsung, Sony Ericsson i Switel, docelowo mobile2.pl zamierza w ramach Outletu współpracować ze wszystkimi producentami. Równolegle sklep uruchomił możliwość zakupów ratalnych.

„Wychodzimy naprzeciw potrzebom grupy naszych klientów, którzy niekoniecznie potrzebują najnowszych modeli telefonów, ale poszukują raczej tych najbardziej solidnych i sprawdzonych. Niestety niektóre z nich są coraz trudniej dostępne na rynku z racji zakończenia ich produkcji. I dlatego uznaliśmy, że warto wyszukiwać w magazynach producentów „końcówki serii” takich urządzeń i udostępniać je naszym klientom” – mówi Kamila Kwiatkowska, manager mobile2.pl.

W dziale Outlet (End Of Life) zgodnie z nazwą oferowane są telefony, które wciąż pozostają interesujące dla użytkowników, a są trudno dostępne na rynku, przede wszystkim dlatego, że ich produkcja została zakończona.

W tym momencie dostępne są już telefony marek: LG, Nokia, Samsung i Sony Ericsson. Docelowo w Outlecie będzie można kupować telefony z „końcówek serii” wszystkich producentów, w atrakcyjnych „outletowych” cenach.

Outlet (End Of Life): http://mobile2.pl/pl/c/OUTLET-End-Of-Life/96/1/phot

Jednocześnie z uruchomieniem Outletu, sklep mobile2.pl zdecydował się udostępnić swoim klientom możliwość łatwego korzystania online z opcji zakupów ratalnych. W tym celu należy na mobile2.pl znaleźć produkt, wybrać opcję dostawy kurierem, płatności poprzez przelewy24.pl i następnie wybrać opcję e-Raty Sygma. Kredyt na zakup jest w tej opcji udzielany przez Sygma Bank.

Właścicielem sklepu internetowego mobile2.pl jest giełdowa spółka Eurotel SA, jeden z czołowych graczy w branży dilerów komórkowych. Sklep został uruchomiony nieco ponad rok temu i początkowo działał w ramach portalu korporacyjnego spółki. Po kilku miesiącach, na podstawie satysfakcjonujących wyników, zarząd spółki zdecydował się wyodrębnić tę część swojej działalności i prowadzić ją dalej pod nową, odrębną marką mobile2.pl.

Sklep mobile2.pl korzysta z doświadczenia grupy telekomunikacyjnej Eurotel SA na rynku GSM, w wyniku czego może zapewnić swoim klientom ofertę wysokiej jakości, pochodzącą z polskiej dystrybucji, bogatą w nowości rynkowe, markowe produkty i oryginalne akcesoria GSM, oraz posiadającą gwarancje producentów. Po dokonaniu zakupu wszyscy klienci mogą skorzystać zarówno ze specjalistycznych porad eksperckich jak i pomocy w obsłudze zakupionych produktów. Istotną zaletą wyróżniającą sklep spośród działających na rynku konkurentów jest fakt, że zamówione towary klienci mogą odebrać bez dodatkowych opłat w salonach sieci sprzedaży należących do Eurotel SA na terenie całego kraju.