Jedyny w Warszawie salon odzieżowej marki Gant otwarty w Klifie Warszawa

Ekskluzywna firma odzieżowa GANT jest od 21 października dostępna wyłącznie w Centrum Handlowym Klif Warszawa. To jedyny obecnie salon tej marki w stolicy.

GANT funkcjonuje na światowym rynku od 1949 roku i znany jest w ponad 60 krajach. Od 21. października br. jest dostępny w warszawskim Klifie, oferując wysokiej jakości ubrania dla wymagających klientów.

Kolekcje spod znaku GANT łączą w sobie nowoczesny amerykański styl i europejską elegancję. Wartości marki są bowiem nierozłącznie związane z autentycznym dziedzictwem amerykańskiego wschodniego wybrzeża, pochodzącym z roku 1949, gdy doszło do założenia spółki. Od tego czasu firma wciąż się rozwija, czerpiąc inspiracje z Europy nie tylko w zakresie materiałów i wzornictwa, ale także w sferze stylu życia.

GANT jest globalną, lifestylową marką, doskonale wpasowującą się w asortyment oferowany w warszawskim Klifie, gdzie skupione są pod jednym dachem marki kojarzone z najwyższą elegancją i jakością, oferujące klientom to, co najlepsze. Salon GANT to jedyne obecnie miejsce w całej Warszawie, gdzie będzie dostępny szeroki asortyment ekskluzywnej mody damskiej i męskiej, w dodatku świetnie przystający do wizerunku Klifu.

Początki dzisiejszej spółki GANT wiążą się z warsztatem krawieckim Bernarda Gantmachera w amerykańskim mieście New Haven. Gdy w 1927r. z jego zafascynowania jakością i wzornictwem wyrosła firma, produkująca odzież o charakterze nieformalnym. Tym, co wsławiło markę i przyczyniło się do jej rozwoju, była koszula męska. Łączy się z nią cały szereg kreatywnych pomysłów krawieckich, jak na przykład szlufka do zawieszenia pomiędzy łopatkami, kołnierz typu button-down, fałdki na plecach umożliwiające większą swobodę ruchu lub trzeci guzik na kołnierzu umożliwiający lepsze prowadzenie krawatu. Innowacje te pozwoliły marce GANT uzyskać znakomite miejsce w historii światowej mody, a hitem rynkowym stał się model koszuli zwany rugger.

GANT ma za sobą fazą dynamicznego rozwoju na rynkach międzynarodowych, aktualnie działając w ponad 60 krajach. Teraz asortyment marki będzie dostępny dla klientów Klifu Warszawa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu