Hossa Finance Usługą Roku 2011 w Województwie Zachodniopomorskim

Firma z sektora doradztwa finansowego Hossa Finance zajęła pierwsze miejsce w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w kategorii „Usługa Roku 2011”. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się 19 października 2011 roku w  obiekcie Opery na Zamku w Szczecinie Prezes Zarządu Hossa Finance Pan Andrzej Najda odebrał to bardzo prestiżowe wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Andrzeja Jakubowskiego oraz Prezydenta Miasta Szczecin Piotra Krzystka.

Hossa Finance to grupa doradców finansowych oraz specjalistów ds. funduszy unijnych, którzy doradzają zarówno klientom indywidualnym jak i klientom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Bardzo duże doświadczenie zespołu Hossa Finance pozwala na tworzenie satysfakcjonujących rozwiązań finansowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Nagroda przyznana przez Marszałka Województwa w kategorii „Usługa Roku 2011” została przyznana za wprowadzenie na rynek innowacyjnej firmy skupiającej kompleksowo połączone usługi z branży consultingowej i finansowej będąc tym samym jedynym podmiotem świadczącym tak kompleksowy zakres usług skierowany do przedsiębiorców w Województwie Zachodniopomorskim.

Nasza idea “Forever green” to myślenie długoterminowe, które wpisuje się w futurystyczną wizję miasta Szczecin “Floating Garden”, gdzie Hossa Finance ma swoją główną siedzibę. Mamy ambicje, by jeszcze mocniej wspierać lokalny biznes, a swoje wieloletnie doświadczenie powielić także na innych rynkach. Uznaliśmy, że na obecnym, bardzo konkurencyjnym rynku nadal można zaskoczyć klienta i tym samym walczyć o jego uwagę z najlepszymi i największymi pośrednikami finansowymi w naszym regionie a także na terenie całego kraju – wyjaśnia Andrzej Najda, Prezes Zarządu Hossa Finance sp. z o.o. spółka komandytowa, na którego ręce została złożona nagroda.

Mimo silnej konkurencji, którą  dla zwycięzców tej kategorii była „Oferta edukacyjna” obejmująca studia licencjackie, inżynieryjne, podyplomowe oraz kursy wraz z edukacja na odległość E-Learning, a także „Serwis systemów grzewczych – serwis 24 h” – stosujący własną procedurę serwisową wraz z dokumentacją oraz systemy zdalnego nadzoru i automatycznego powiadamiania serwisantów o występujących awariach, to właśnie Hossa Finance została uznana za najlepszą usługę w regionie w roku 2011, dzięki której klienci indywidualni i przedsiębiorcy mogą kompleksowo załatwiać wszystkie swoje sprawy finansowe w jednym miejscu.

Prezes Zarządu Andrzej Najda oraz Członek Zarządu Michał Hamera podziękowali oficjalnie na stronie internetowej www.hossafinance.pl oraz na portalu społecznym www.facebook.com/hossafinance pracownikom firm Hossa Finance oraz Najda Consulting za włożoną pracę w osiągnięciu sukcesu, a także wszystkim klientom, którzy nam do tej pory zaufali.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu