Zniżki na karty wstępu Plus Camerimage

Operator sieci Plus, wieloletni partner i sponsor tytularny Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE, przygotował dla swoich klientów specjalne zniżki do wykorzystania podczas 19. edycji festiwalu. Tegoroczny Plus Camerimage odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 26 listopada – 3 grudnia.

Plus Camerimage jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce autorów zdjęć filmowych. Przyczynia się do wzrostu prestiżu operatorów zdjęć filmowych wśród innych twórców X muzy. Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych to także znakomita uczta filmowa dla każdego kinomana, dlatego operator sieci Plus przygotował dla swoich klientów możliwość otrzymania 30% zniżki na karnet festiwalowy „Obserwator”. Klienci, którzy wyślą bezpłatnego SMS-a o treści „Plus” na numer 8034 dostaną specjalny kod umożliwiający otrzymanie karnetu promocyjnego z uwzględnieniem zniżki czyli „Obserwator – zniżka od Plusa” i zamiast 260,00 PLN zapłacą 180,00 PLN!

Karnet „Obserwator – zniżka od Plusa” uprawnia m.in. do udziału w wydarzeniach festiwalowych odbywających się w Centrum Festiwalowym – Operze Nova, uczestnictwa w warsztatach filmowych, wstępu do Klubu Festiwalowego, otrzymania programu festiwalowego oraz wstępu na dowolną ilość projekcji festiwalowych.

Smsy po specjalne kody można wysyłać do 15.11.2011 r.

Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronie www.plus.pl/ZnizkiPlusCamerimage

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu