Skuteczny i bezpieczny sposób na walkę z lodem – Lodołamacz firmy Den Braven

Utrudniający poruszanie się śnieg i lód to te aspekty zimy, za którymi chyba nikt z nas nie tęskni. Niestety sól drogowa, która ma być od nich wybawieniem, często sama staje się problemem – nie tylko ma ograniczoną skuteczność przy bardzo niskich temperaturach, ale również wpływa negatywnie na obuwie oraz karoserie samochodów. Pozbawiony tych wad Lodołamacz firmy Den Braven pozwoli nam szybko, prosto i skutecznie uwolnić się od niechcianego lodu.

Lód oraz śnieg zalegający na chodnikach i drogach może być w zimie prawdziwym utrapieniem. Nie tylko utrudnia poruszanie się, ale również może prowadzić do wielu przykrych wypadków. Jednak stosowane do tej pory środki, takie jak sól drogowa, nie rozwiązywały problemu całkowicie. Po pierwsze, minimalna temperatura ich działania to jedynie -21,5 stopnia Celsjusza (w zależności od stężenia roztworu), a dodatkowo miały zły wpływ na środowisko naturalne oraz powodowały niszczenie się obuwia oraz korozję metalu. Dlatego też powstał Lodołamacz firmy Den Braven, doskonałe remedium na zimowe problemy.

Sól to przeżytek!

Lodołamacz firmy Den Braven jest wysoce wydajnym preparatem do usuwania śniegu i lodu, stworzonym na bazie dwuwodnego chlorku wapnia. Doskonale sprawdza się on nawet w temperaturze do -40 stopni Celsjusza, co pozwala na skuteczne usuwanie lodu podczas bardzo mroźnych zim. Co więcej, w przeciwieństwie do tradycyjnej soli drogowej, nie zawiera on chlorku sodu, dzięki czemu nie jest szkodliwy dla roślin i zwierząt oraz nie powoduje odbarwień zarówno na betonie (krawężniki, płytki chodnikowe, kostka brukowa itp.), jak i na butach. Dodatkowo, skład Lodołamacza firmy Den Braven został wzbogacony m. in. substancjami pozwalającymi utrzymać właściwą kwasowość oraz hamującymi korozję, co chroni podwozia i karoserie samochodów przed zniszczeniem. Lodołamacz firmy Den Braven może być z powodzeniem stosowany do usuwania lodu z chodników, ulic, tarasów, podjazdów, parkingów, a nawet dachów o wysokim kącie nachylenia (do 40 stopni), których odśnieżanie było do tej pory problematyczne.

Lodołamacz firmy Den Braven jest również środkiem wyjątkowo wydajnym. Już jeden kilogram preparatu wystarczy do usunięcia śniegu i lodu z powierzchni do 45 metrów kwadratowych. Dla porównania, by odlodzić taki sam obszar przy użyciu soli drogowej, musielibyśmy użyć jej aż dziewięć razy więcej! Dodatkowo, ciepło które zostaje wytworzone podczas kontaktu Lodołamacza firmy Den Braven ze śniegiem i lodem nie tylko powoduje ich roztopienie, ale również chroni przed ponownym oblodzeniem aż przez 60 godzin.

Śliski śnieg oraz lód zalegający na chodnikach i ulicach to niewątpliwie jeden z najmniej przyjemnych aspektów zimy – powoduje on nie tylko utrudnienia w ruchu ale może być przyczyną wielu nieszczęśliwych wypadków. Lodołamacz firmy Den Braven skutecznie poradzi sobie z tym problemem i jednocześnie pozwoli nam cieszyć się zimą bez martwienia się o zniszczone buty czy karoserię naszego samochodu.

  • Den Braven Lodołamacz, opakowanie 5 kg, cena hurtowa brutto 49,18 zł
  • Den Braven Lodołamacz, opakowanie 10 kg, cena hurtowa brutto 95,93 zł

www.denbraven.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu