Pomnażaj punkty w Alior Banku z kartą World MasterCard

Klienci Alior Banku mogą korzystać z karty World MasterCard na nowych, jeszcze bardziej atrakcyjnych warunkach. Jej posiadacze zyskają niepowtarzalną możliwość dodatkowego mnożenia punktów w Programie MasterCard Rewards i wymieniania ich na bardzo wyjątkowe nagrody.

Promocja przygotowana specjalnie dla nowych klientów Alior Banku pozwala kilkukrotnie pomnażać punkty zbierane za płatności dokonywane kartą World MasterCard. Program pozwala ich posiadaczom zyskiwać dodatkowe korzyści za płatności kartą.

Osoby, które w najbliższym czasie złożą wniosek o kartę World MasterCard w Alior Banku, przez pierwsze trzy miesiące od podpisania umowy będą gromadzić punkty trzykrotnie szybciej. Zaś za transakcje dokonywane zbliżeniowo w technologii MasterCard PayPass™ – aż 4 razy szybciej przez 3 miesiące od podpisania umowy. Po ich upływie punkty zbierane za płatności kartą zbliżeniową będą podwajane, aż do 30 czerwca 2012 roku. Dodatkowo, użytkownik karty World MasterCard, który skorzysta z ubezpieczenia Unit Linked oraz wybranych produktów strukturyzowanych otrzyma jednorazowo 2000 punktów.

„Promocja na start z kartą World MasterCard w Alior Banku to wyjątkowa okazja, aby pomnożyć ilość punktów w Programie MasterCard Rewards. Punkty możemy gromadzić za każdą płatność, niezależnie od tego, czy dokonujemy jej podczas zakupów, czy za obiad w restauracji. Z kartą World MasterCard w łatwy sposób można zdobyć dla siebie liczne nagrody, które sami wybieramy.” – mówi Michał Skowronek, dyrektor generalny polskiego oddziału MasterCard Europe.

„Karta World MasterCard Alior Banku to przepustka do świata emocji i doświadczeń. Teraz sięgając po nią w codziennych sytuacjach: w restauracji, na stacji benzynowej czy w hotelu w dowolnym miejscu na świecie i dowolnym czasie, klienci Alior Banku będą mogli gromadzić 3 lub 4 razy tyle punktów, które będą mogli wymienić na niezwykłe nagrody” – uzupełnia Michał Hucał Dyrektor Departamentu Rozwoju Bankowości Detalicznej w Alior Banku.

Zdobyte w Programie MasterCard Rewards punkty klienci mogą wymienić na wyjątkowo atrakcyjne, dostosowane do własnego stylu życia nagrody. Przy średnich transakcjach kartą płatniczą World MasterCard w wysokości 1300 zł miesięcznie oraz minimum 200 zł transakcji w technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass, klient po roku otrzyma aż 5880 punktów oraz dodatkowo 2000 punktów za produkt Unit Linked. Taką ilość punktów można wymienić np. na indywidualną lekcję jazdy konnej, czy komplet akcesoriów do czerwonego wina. Poszukiwacze mocnych wrażeń i ich bliscy mogą natomiast wziąć udział w bitwie paintballowej. Wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie ręki – wystarczy podczas codziennych zakupów płacić kartą World MasterCard.

Ideą Programu MasterCard Rewards jest odpowiednie dostosowanie katalogu nagród do potrzeb oraz aspiracji konsumentów. Posiadacze kart World MasterCard mają jasno sprecyzowane oczekiwania, zarówno pod względem nowoczesnych produktów bankowych, jak i promocji z nimi związanych. Wysoka jakość programu lojalnościowego jest dla nich kluczowym elementem przy wyborze karty kredytowej.

Pełny katalog nagród, informacje i zasady uczestnictwa w Programie znajdują się na stronie www.mastercard.pl/rewards

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu