Padł rekord! Luksusowa zniżkowa oferta z grupowych zakupów warta ponad pół miliona

Takiej bogatej oferty jeszcze w polskich zakupach grupowych nie było. Jak podaje portal Snuper.pl  można kupić wartą 553 500 zł zniżkę na dom z działką w podwarszawskiej Lesznowoli. Taki gigantyczny upust kosztował dzięki grupowej ofercie 30 tysięcy złotych. Dom ma 3 kondygnacje i w sumie 228 m² a działka z ogródkiem 380 m². Rynkowa cena tej luksusowej nieruchomości  bez zniżek wynosi 1 783 500 zł. Dzięki grupowym zakupom cena spada o ponad pół miliona i wynosi „zaledwie” 1 230 000 zł.

Szczegóły pół milionowego rekordowego upustu można obejrzeć pod linkiem: http://www.snuper.pl/okazja/30-000-zl-za-groupon-wart-553-500-zl-na-zakup-domu-z-dzialka-na-osiedlu-magnolia-w-lesznowoli.

Oferowany z rekordowo gigantycznym rabatem dom w Lesznowoli potwierdza coraz mocniej zarysowującą się tendencję do oferowania na grupowych portalach z wielkimi zniżkami bardzo luksusowych ofert. W ostatnim rankingu portalu Snuper.pl od maja do końca września dzięki grupowym zakupom można było zdobyć upust na 120 000 zł na dom z działką w Wawrze, pięcio gwiazdkowy apartament w Egipcie kupić taniej o 56 000 zł, a w Bułgarii cieszyć się również apartamentem na własność za 40 000 złotych taniej.

– Nadchodzi czas bardzo lukratywnych ofert. Korzystający z zakupów grupowych przekonają się, że mogą zniżkowo kupić o wiele więcej niż jedynie kolację choćby w najlepszej restauracji lub wizytę upiększającą. Kto wie czy za jakiś czas ludzie myślący o kupnie domu, samochodu lub działki w pierwszej kolejności nie będą szukać tego typu okazji na portalach grupowych zakupów  – mówi Marcin Bobruk, członek zarządu Snuper.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu