Kolejna myjnia Auto-Spa przy Tesco

Sieć Auto-Spa powiększyła się o kolejną myjnię. To już czternasty obiekt, który rozpoczął działalność w ramach współpracy z siecią super i hipermarketów TESCO.

Najnowsza 3-stanowiskowa placówka została uruchomiona w Pszczynie w województwie śląskim. Pod szyldem Auto-Spa działają 23 myjnie własne i franczyzowe, a łączna liczba stanowisk przekroczyła 100.

Auto-Spa dąży do stworzenia największej ogólnopolskiej sieci myjni bezdotykowych. Powstają już kolejne obiekty w Krakowie i Oleśnicy, a wkrótce ruszy budowa następnych myjni Auto-Spa w Warszawie, Gdyni i Bytomiu. Firma nawiązała również współpracę z zewnętrznymi sieciami sprzedaży, poprzez które będzie pozyskiwać zainteresowanych programem franczyzowym Auto-Spa.

Naszym głównym celem jest rozwój sieci dlatego aktywnie poszukujemy partnerów w całej Polsce. Liczymy, że rozbudowana oferta franczyzowa i własna technologia pozwoli nam nawiązać współpracę z kolejnymi biorcami także z branży paliwowej i tradycyjnych myjni ręcznych – mówi Sławomir Decewicz, prezes zarządu Auto-Spa.

Firma nie wyklucza również rozwoju na rynkach zagranicznych. Środki na realizację kolejnych inwestycji spółka chce pozyskać z NewConnect. Debiut Auto-Spa planowany jest w listopadzie 2011 roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu