Exact Synergy już dostępna na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem Android

Po wprowadzeniu aplikacji udostępniającej Exact Synergy na platformach Apple’a, można z niej korzystać także na kolejnych urządzeniach przenośnych. Mobilna wersja Exact Synergy jest już dostępna w Android Market.

Możliwość korzystania w każdym miejscu z funkcjonalności dostępnych do tej pory jedynie na komputerach stacjonarnych to główne zalety zaadoptowania oprogramowania Exact Synergy na platformy mobilne. Jednym z celów jego twórców było uzyskanie takiego samego komfortu pracy w systemie Android, jak w przypadku urządzeń Apple. Finałowe testy natywnej aplikacji dla tego środowiska potwierdziły wysoką użyteczność, intuicyjność i wygodę korzystania z Exact Synergy na urządzeniach wyposażonych w system operacyjny Google’a.

Wygląd aplikacji nawiązuje do wersji przygotowanej dla platform Apple i dostępnej w App Store, jednak to zupełnie nowy produkt, dostosowany do potrzeb i przyzwyczajeń użytkowników oprogramowania Android i poszerzony o pewne udogodnienia. Wdrożenie Exact Synergy na urządzenia mobilne stało się możliwe dzięki środowisku Mobile Synergy, utworzonemu w 2010 roku z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na narzędzia biznesowe w wersji mobilnej. Dzięki tej inicjatywie użytkownicy Exact Synergy mogą pracować w każdym miejscu z dostępem do internetu; wystarczy pobrać bezpłatną aplikację, która jest udostępniona w Android Market.

Aplikacja znacząco ułatwia zarządzanie zadaniami i czasem z dowolnego miejsca. Udostępnia najpopularniejsze funkcje systemu Exact Synergy korzystające z danych o klientach, z notatek współpracowników, ewidencji czasu pracy a nawet składania wniosków urlopowych. Umożliwia planowanie spotkań, przeglądanie zaplanowanych spotkań i wprowadzanie wydarzeń do kalendarza. Wygodną funkcją oferowaną przez aplikację jest funkcja dzwonienia i pisania e-maili do klientów oraz współpracowników bezpośrednio z menu systemu.

Oprogramowanie Exact Synergy dla systemu Android zawiera funkcje, które przydają się np. podczas podróży, gdy nie ma możliwości skorzystania z komputera. Dzięki nim można sprawdzić przebieg trasy i określić położenie na mapie w drodze na spotkanie z klientem, a przed spotkaniem szczegółowe dane na jego temat uzyskać z systemu CRM. W drodze powrotnej ze spotkania, można je podsumować, wystawić fakturę lub zrobić zdjęcie rachunku i przypisać go do konta klienta lub konkretnego projektu w systemie.

Wszystkie funkcje dostępne na urządzeniach z Androidem są zgodne z opcjami dostępnymi przy zakupie licencji na regularną wersję Exact Synergy. Aplikacja Exact Synergy jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników Exact Synergy i Exact Synergy Enterprise.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu