Prapremiery seriali i iplaFILM – ipla 4.0 w telewizorach Panasonic VIERA

Nabywcy telewizorów Panasonic VIERA od 18 października mogą cieszyć się kolejną usługą sieciową, bezpośrednio w swoich telewizorach. Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc działania usługi użytkownicy telewizorów Panasonic mogą oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną.

W ofercie iplaFILM znajdzie się kilkaset pozycji, w tym pakiet STOfilm oferujący dostęp w postaci subskrypcji do 100 filmów kinowych na okres 30 dni. Dodatkowa oferta polegająca na możliwości oglądania najnowszych seriali jeszcze przed ich premierą telewizyjną dostępna jest wyłącznie w telewizorach Panasonic.

Oferta skierowana jest do posiadaczy telewizorów Panasonic VIERA z linii produktowej 2010 i 2011, z dostępem do internetu. Aktywowanie funkcji jest bezpłatne, a aplikacja ipla zaktualizuje się samoczynnie, uruchamiając dodatkowy kanał filmowy iplaFILM. Ceny filmów zaczynają się od 5zł, a płatności można dokonać za pomocą SMS, karty kredytowej, bądź przelewu bankowego.

Posiadacze starszych modeli telewizorów VIERA z usługą VIERA Cast również mogą korzystać z aplikacji ipla. W wyższych modelach telewizorów Panasonic VIERA (seria V i VT) do zestawów zostały dołączone moduły Wi-Fi podłączane do telewizora przez USB, umożliwiające również łączność bezprzewodową. W przypadku pozostałych modeli dostęp do sieci bezprzewodowej można uzyskać za pośrednictwem specjalnego adaptera Wi-Fi DY-WL10E.

Stale rozwijająca się technologia zabezpieczenia treści DRM stosowana przez kolejnych producentów telewizorów z dostępem do internetu pozwala nam na udostępniania naszej oferty płatnych treści VOD dla coraz szerszego grona odbiorców. – powiedział Albert Szybiński, Dyrektor ds. Rozwoju Produktu, Redefine – Filmy pełnometrażowe to jedna z ulubionych rozrywek Polaków zatem wierzymy w powodzenie takich ofert jak iplaFILM w telewizorach, którą właśnie uruchamiamy z firmą Panasonic.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu